Jste zde: Home > O akcích

Indické Vánoce se ŠVAGRem

 Datum: 1.12.2013   Kategorie: O akcích   Komentáře (1)

Naše každoroční vánoční cesta do cizích zemí letos zavítá do daleké Indie. V termínu od 28.12. až do 3.1.2014 strávíme v Pasekách u Písku společně se ŠVAGRem poslední dny tohoto roku.

 

* Kdy: od soboty 28.12 do pátka 3.1. 2014. Příjezd v sobotu v 11 hodin. Odjezd v pátek v 10 hodin.

 

* Pro koho je tábor určen: Tábor je určen především dětem do 15 let. Výjimky jsou možné, měly by ovšem zůstat výjimkami. Starší děti je třeba předem upozornit na to, že se jedná o tzv. dětskou akci, kde je třeba bez výhrad respektovat pravidla určená i pro mladší děti. O tuto akci je tradičně velký zájem, proto, prosím, dobře zvažte, zda je pro konkrétní dítě vhodná a pojede na ní rádo a dobrovolně. Případné změny ve složení i počtu dětí ve skupině, kterou posíláte, nám, prosím, bezpodmínečně oznamte telefonicky i v den začátku tábora. Vzhledem k ubytování a charakteru akce bude začátku tábora předcházet složité rozdělování dětí do skupinek a zároveň do pokojů. Jakékoliv nečekané změny by byly velkou komplikací.

 

* Kde: Základna se nachází v obci Paseky nedaleko Písku. Adresa je: Turistická ubytovna "Václavka" Paseky 90, 398 11 Protivín.

 

*Co budeme dělat: Tentokrát prožijeme vánoční prázdniny v Indii – zjistíme, kde je její poloha na mapě, jak vypadá vlajka, co její historie, naučíme se pár slovíček z hindštiny, podíváme se do Bollywoodu, vyzkoušíme si indické břišní tance, ochutnáme placky, kari, zázvor, vyrobíme šperky, ozdobíme šátky. Naučíme se hrát národní sport kriket a zjistíme co je to kho-kho.

 

* Co s sebou: přezůvky, teplé, zimní oblečení, dostatek spodního prádla, teplou obuv na ven,

 

* A ještě... jako obvykle: kartičku zdravotní pojišťovny, průkaz ZTP/P, prohlášení o bezinfekčnosti, dostatek léků s přesným popisem použití a dávkování.

 

* Kolik to bude stát: Cena tábora pro dítě je 1 950,-Kč. Plaťte, prosím, na účet: Raiffeisen BANK č.ú. 1603595001/5500, v.s. 1310. Na tel. žádost a po upřesnění počtu dětí Vám vystavíme fakturu. Z důvodu četných změn v počtu dětí vystavujeme faktury bezprostředně po akci se splatností 7dní, děkujeme za včasné zaplacení.

 

Uzávěrka přihlášek je 10. 12. 2013.

 

Kapacita tábora je omezena, proto se zasíláním přihlášek neváhejte! Jednotlivé počty a složení dětí můžete telefonicky konzultovat.

 

Přihlášky zasílejte na adresu Aneta Kudrličková, Harantova 1424, 397 01 Písek Všechny otázky ráda zodpovím na tel.: 605 583 002 nebo na emailu AKudrlickova@seznam.cz

 

 

 

Na všechny se moc těší

 

Za celý vánoční ŠVAGRtým

Aneta, Martina a ostatní

 

 

 

 

Tato akce je součástí celoročního projektu

„Jsem tady a budu tady!", který je financován z darů veřejné sbírky společného dlouhodobého projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti s názvem POMOZTE DĚTEM!

Na financování tohoto projektu se podílí

i Město Písek. Děkujeme!!!

 


Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
URL:
Zde můžete zadat adresu svých www stránek.
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: