Jste zde: Home > O akcích

Jarní tábor se ŠVAGRem a Lichožrouty

 Datum: 6.2.2017   Kategorie: O akcích   Komentáře (1)

ŠVAGRstrejdové a tety, už se vám určitě stýská. Můžeme vám od stýskání pomoci.Ta šance je tady!!!

 

Jarní tábor je podle každoročního hodnocení jedna z nejlepších a nejpohodovějších akcí – Šumava, malebná Zátoň, kopec hned za domem, týden bez civilizace a navíc se ŠVAGRem! Nenechte nás v tom a pojeďte s námi!!!

 

• Kdy? Od soboty 18. 2 - do pátku 24. 2. 2017. Příjezd dětí je v 11.30 hod, my ideálně v 11 hod. Termín jarního tábora byl zvolen podle Písku a Zvíkova, očekáváme tedy od nich nejvyšší účast.
Odjíždět budeme už v pátek před polednem, aby studenti mohli dohnat šk. přípravu?. Pokud se někdo budete dopravovat autem, dejte prosím vědět, aby se k vám mohl přidat někdo další. Můžeme propojit více lidí vyjíždějících z 1 města, ozvěte se!

• KDE? Bydlet budeme v Zátoni, v turistické základně DDM Český Krumlov s celou adresou: Zátoň 11, 382 11 Větřní. Je to jedna z nejkrásnějších základen, které využíváme.

• POPIS CESTY: Autem: Když přijíždíte do Zátoně od Krumlova po hlavní silnici (č.160), nejdříve projedete Větřní, pak sjedete doleva, přejedete most, na rozcestí opět doleva a po 200 m po pravé straně stojí veliká lehce našedlá budova, v které budeme bydlet.
Ty co pojedou hromadnou dopravou: z Krumlova jezdí autobus a pak musíte kousek po svých po hlavní silnici a první odbočkou vlevo (dále viz výše). Nebo pro Vás můžeme dojet do Větřní, tam to staví častěji, lze se domluvit na různých variantách.

• CO S SEBOU? Hlavně přezůvky, teplé oblečení a boty na ven. Budeme se pohybovat v drsném šumavském kraji…časté sněžení a vítr, tak na to při balení myslete. Hned za chalupou je super kopec, když bude nasněženo sáňkujeme dvakrát denně, tak ať neskuhráte, že je Vám zima! Na spaní pro nás budou připraveny postele s peřinami. K programu prosím dovezte liché ponožky, které najdete doma, využijeme i děravé. Pokud máte nějaké zajímavé ponožky, vemte si je taky, můžete být za hvězdu ?
• NÁVŠTĚVY: Návštěvy velmi rádi přivítáme a zapojíme do programu :-), hlaste se prosím Vlaďce!!!

• PROGRAM: Základem jsou dětské knihy o Lichožroutech, které jsou ověnčené literárními cenami…Zjistíme, proč se ztrácí ponožky? Jak Lichožrouti vypadají, kde žijou, co jí??? Budeme je hledat po chalupě, venku v lese, u řeky…umí vůbec plavat? Je jim taky zima? Jak mluví? Nosí Lichožrouti ponožky? Zkusíme je vyrobit a k tomu si zahrajeme veselééééé ponožkové hry….Dáme aktuální film, hry, lichožroutí omalovánky..zahrajeme si ponožkové divadlo atd. Program má na hrbu Vlaďka. Nápady sem, nějaké už mám nejen v hlavě, ale i na papíře, ale nápadů není nikdy dost.

• Čekají nás i úplně normální procházky a bobování na kopci.

• TIPY K PROGRAMU POSÍLEJTE Vlaďce na vladka@svagr.net

• KAM SE HLÁSIT? Dejte vědět, prosím, co nejdříve nejlépe ihned, jestli pojedete nebo ne, stačí zpráva zatím!!! Martince jedu, nejedu…uvažuji o tom…abychom věděli, na čem jsme

• Hlašte se Martince na tel. 605 040 870 nebo na emailu m.kudrlickova@seznam.cz
Přihlášky vyplníme na místě, papíry pro rodiče dostanou praktikanti do 18let emailem, prosíme o vytisknutí a podpis rodičů.

• Bereme i nováčky, pokud je máte, sem s nimi!!! Za každého nováčka sladká odměna od Vlaďky!!!

• Kdyby cokoli bylo nejasné, ozvěte se, fakt se dá vše řešit!!! .

 

Děkujeme…těšímeeee se! Zase si společně zašvagrujeme a jaro si užijeme ?

Těší se Martinka, Vlaďka, Zorák a pevně doufám, že se ostatní přidají..


Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
URL:
Zde můžete zadat adresu svých www stránek.
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 8: