Jste zde: Home > O akcích

Podzimní prázdniny v Praze

 Datum: 5.11.2016   Kategorie: O akcích   Komentáře (1)

Tak jako každoročně, i letošní podzimní prázdniny se děti se ŠVAGRem vydaly do Prahy. Tentokrát jsme se soustředili na Halloween, halloweenské převleky a masky.

 

Dvacet dětí se společně se šesti vedoucími rozdělilo do třech skupinek a každé ráno se vydávaly do ulic Prahy a poznávaly všechny její krásy. Bylo na každé skupince, zda poobědvá v restauraci, či si uvaří doma a za ušetřené penízky si koupí nějakou dobrotu.
Letos děti mohly zažít opravdu nezapomenutelné zážitky a to především díky lidem, kterým na nás pořád záleží. Největší dík patří Albínovi Balátovi, který i po odchodu z DD na nás stále myslí a pomohl zajistit mnoho programu pro naše halloweenské prázdniny v Praze.

 

Hned první den nás čekala plavba lodí po Vltavě aneb Pražské Benátky. Ty pro nás byly i díky našemu skvělému a chápavému kapitánovi nejen poučným, ale především nádherným začátkem našeho pětidenního dobrodružství po Praze.
Další den jsme se ocitli ve světě reflektorů. Dopoledne jsme měli tu čest zavítat do ateliérů seriálu Přístav, kde jsme se dozvěděli, jak vznikají záběry do televize, potkali jsme několik známých herců a mohli jsme být součástí samotného natáčení. Večer jsme z druhé strany plátna v kině Premiere Cinemas Hostivař zhlédli premiéru pohádky Lichožrouti a unavení světem celebrit se vraceli zpět na Hradčany do svých postýlek do kláštera kapucínů.

Sobotní dopoledne patřilo muzeu DOX a odpoledne trávila každá skupinka tak, jak jí bylo milé. Někdo strávil odpoledne v Laser Areně, jiný na strašidelném odpoledni ve Žlutých Lázních a ostatní vzpomínali, co všechno jsme v Praze za těch pár dní stihli. Ve chvílích, mezi společným programem, děti navštívily například hračkářství Hamleys, Národní technické muzeum, Dům vláčků, bobovou dráhu na Proseku nebo Tyršův dům, kde probíhala akce Cheer&Jump.

Podzimní prázdniny jsme si všichni moc užili. Děkujeme všem, kteří se podíleli na programu a také všem, kteří nám umožnili prožít podzimní prázdniny plné nevšedních zážitků.


Za ŠVAGR z.s.
Dobrovolnice Martina Kudrličková


Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
URL:
Zde můžete zadat adresu svých www stránek.
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 2: