Jste zde: Home > O akcích

Praha plná barev

 Datum: 30.9.2014   Kategorie: O akcích   Komentáře (1)

I letos nás o podzimních prázdninách čeká naše hlavní město Praha. Tentokrát bude barevnější, než kdy jindy!

 

* Kdy: od soboty 25.10. do středy 29. 10. 2014.. Příjezd dětí v sobotu v 11.00 hod. Odjezd ve středu v 10.00hod. Po domluvě mohou naši dobrovolníci pomoci s dopravou, zejména po Praze.

 

* Pro koho je tábor určen: Tábor je určen především dětem do 15 let. Výjimky jsou možné. Starší děti je třeba předem upozornit na to, že se jedná o tzv. dětskou akci, kde je třeba bez výhrad respektovat pravidla určená i pro mladší děti. O tuto akci je tradičně velký zájem, proto, prosím, dobře zvažte, zda je pro konkrétní dítě vhodná a pojede na ní rádo a dobrovolně. Na malé děti se také těšíme, ale i v jejich případě by bylo dobré předem posoudit, jestli zvládnou být v rámci náročného programu celý den spolu s ostatními v pražských ulicích. Případné změny ve složení i počtu dětí ve skupině, kterou posíláte, nám, prosím, bezpodmínečně oznamte telefonicky i v den začátku tábora. Vzhledem k ubytování a charakteru akce bude začátku tábora předcházet složité rozdělování dětí do skupinek a zároveň do pokojů. Jakékoliv nečekané změny by byly velkou komplikací.

 

* Kde: Pozor nové ubytování!!!! Budeme bydlet tak jako vloni v Klášteře kapucínů Praha-Hradčany; Loretánské nám. 99/6; 118 00 Praha 1 – Hradčany, nezapomeňte vlastní spací pytle.

 

* Co budeme dělat: Barvy jsou všude kolem nás, a tak se je společně vydáme hledat do hlavního města Prahy. Ponoříme se do světa barev a navštívíme zpívající Křižíkovu fontánu, Barevnou kavárnu v Londýnské, Lennovovu zeď, ohňostroj, dětskou interaktivní výstavu, zahrajeme si Čáp ztratil čepičku, navštíví nás profesionální kreslířka facepaintingu, naučíme se pracovat s barvami, Kolik barev existuje? Dokážeme je spočítat? vyrobíme mandaly z písku, uspořádáme holifestival po Švagrovsku, a samozřejmě navštívíme Zoo, pouť a klasické pražské barevné památky.

 

* Co s sebou: prodyšné a pohodlné boty, pláštěnku, batůžek, dostatek prádla a teplého oblečení. Celý den se budeme procházet v ulicích a parcích Prahy, proto, prosím, volte oblečení podle aktuální předpovědi a případně přibalte i čepice, rukavice, šály… Karimatky nejsou nutné. Opět nás čeká i návštěva divadla nebo koncertu, nezapomeňte tedy oblečení vhodné i pro tuto příležitost.

 

* A ještě... jako obvykle: kartičku zdravotní pojišťovny, průkaz ZTP/P, prohlášení o bezinfekčnosti, dostatek léků s přesným popisem použití a dávkování, pro Pražáky: tramvajenku

 

* Kolik to bude stát: Cena tábora pro dítě je 2 450,-Kč. Plaťte, prosím, na účet: Raiffeisen BANK č.ú. 1603595001/5500 v.s. 1405. Na tel. žádost a po upřesnění počtu dětí Vám vystavíme fakturu. Z důvodu četných změn v počtu dětí vystavujeme faktury bezprostředně po akci se splatností 7dní, děkujeme za včasné zaplacení.

 

Z důvodu velké finanční náročnosti celé akce jsme nuceni Vás upozornit na nové stornopoplatky ve výši 75% z ceny tábora při odhlášení dětí méně než 7 dní před zahájením pobytu!

 

Tato akce je realizována za finanční podpory města Písku

Uzávěrka přihlášek je 10. 10. 2014.

 

Kapacita tábora je velmi omezena, proto se zasíláním přihlášek neváhejte! Jednotlivé počty a složení dětí můžete telefonicky konzultovat.

 

Přihlášky zasílejte na adresu Aneta Kudrličková, Kollárova 889, 397 01 Písek Všechny otázky ráda zodpovím na tel.: 605 583 002 nebo na emailu AKudrlickova@seznam.cz

 

 

Na všechny se moc těší

 

AaA (Anetka a Ája)

 

 

 

Akce je součástí celoročního projektu „Jsem tady a budu tady!". Na financování tohoto projektu se podílí Město Písek.

Děkujeme!!! 


Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
URL:
Zde můžete zadat adresu svých www stránek.
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 5:
 
 


Jezdíte rádi na naše akce?

 Kontakt:
ŠVAGR z.s.
Píseckého 131
397 01 Písek
tel: 777 020 914

kancelář: 380 602 036

e-mail: info@svagr.net
č. účtu: Raiffeisen BANK
1603595001/5500

IČ 65983033

 

náš FACEBOOK

Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek