Jste zde: Home > O akcích

Selfie s Prahou!

 Datum: 23.9.2015   Kategorie: O akcích   Komentáře (3)

Kdy? Od středy 28. 10. 2015 do neděle 1. 11. 2015.. Příjezd dětí ve středu v 11.00 hod. Odjezd v neděli v 10.00hod. Po domluvě mohou naši dobrovolníci pomoci s dopravou, zejména po Praze.

Pro koho je tábor určen? Tábor je určen především dětem do 15 let. Výjimky jsou možné. Starší děti je třeba předem upozornit na to, že se jedná o tzv. dětskou akci, kde je třeba bez výhrad respektovat pravidla určená i pro mladší děti. O tuto akci je tradičně velký zájem, proto, prosím, dobře zvažte, zda je pro konkrétní dítě vhodná a pojede na ní rádo a dobrovolně. Na malé děti se také těšíme, ale i v jejich případě by bylo dobré předem posoudit, jestli zvládnou být v rámci náročného programu celý den spolu s ostatními v pražských ulicích. Případné změny ve složení i počtu dětí ve skupině, kterou posíláte, nám, prosím, bezpodmínečně oznamte telefonicky i v den začátku tábora. Vzhledem k ubytování a charakteru akce bude začátku tábora předcházet složité rozdělování dětí do skupinek a zároveň do pokojů. Jakékoliv nečekané změny by byly velkou komplikací.

Kde? Budeme bydlet tak jako vloni v Klášteře kapucínů Praha-Hradčany; Loretánské nám. 99/6; 118 00 Praha 1 – Hradčany, nezapomeňte vlastní spací pytle.

 

Co budeme dělat? Určitě už všichni víme, co je to SELFIE. Fotí si ho všichni, všude, se všema a pořád dokola. I my jsme se rozhodli pojmout letos Prahu tímto hitem. Kdo bude mít nejoriginálnější selfie? A kdo jich bude mít nejvíc? Kdo se vyfotí s žirafou a kdo zase s něčím jiným, to se necháme překvapit. Navštívíme spoustu pražských památek. Např.: Karlův most, orloj a Staroměstské náměstí, Petřín a určitě nezapomeneme na Pražský hrad. Dále se podíváme do muzeí, galerií a možná i na nějakou výstavu. Při jízdě na bobové dráze bude selfie určitě zábava. v Našem hlavním městě se rozhodně nudit nebudeme a ještě k tomu si odvezeme spoustu krásných vzpomínek. Kdo ví, třeba potkáme i slavné osobnosti! J

Co s sebou? prodyšné a pohodlné boty, pláštěnku, batůžek, dostatek prádla a teplého oblečení. Celý den se budeme procházet v ulicích a parcích Prahy, proto, prosím, volte oblečení podle aktuální předpovědi a případně přibalte i čepice, rukavice, šály… Karimatky nejsou nutné.

A ještě... jako obvykle: kartičku zdravotní pojišťovny, průkaz ZTP/P, prohlášení o bezinfekčnosti, dostatek léků s přesným popisem použití a dávkování, pro Pražáky: tramvajenku

Kolik to bude stát? Cena tábora pro dítě je 2 450,-Kč. Plaťte, prosím, na účet: Raiffeisen BANK č.ú. 1603595001/5500 v.s. 1506 Na tel. žádost a po upřesnění počtu dětí Vám vystavíme fakturu. Z důvodu četných změn v počtu dětí vystavujeme faktury bezprostředně po akci se splatností 7dní, děkujeme za včasné zaplacení.

Z důvodu velké finanční náročnosti celé akce jsme nuceni Vás upozornit na nové stornopoplatky ve výši 75% z ceny tábora při odhlášení dětí méně než 7 dní před zahájením pobytu!

Uzávěrka přihlášek je 10. 10. 2015.

Přihlášky zasílejte na adresu: Andrea Slabá, V Lukách 340, 397 01 Písek
Všechny otázky ráda zodpovím na tel.: 775 219 843 či emailu Slaba34@seznam.cz

Na všechny se moc těší Ája a Zorák

 

Akce je realizována za finanční podpory města Písku. Děkujeme !!!!

 

 


Přílohy:
letak-podzim-2015-deti-1.docx, 50 kB
letak-podzimky-2015-vedouci-1.docx, 56 kB

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
URL:
Zde můžete zadat adresu svých www stránek.
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 1: