Jste zde: Home > Aktuality

Aktuality

ŠVAGR slaví 25 výročí od oficiálního založení

 2.3.2023  Kategorie: Ze života ŠVAGRa  Komentáře (0)
Je to k nevíře, ale ŠVAGR dnes slaví oficiální 25. narozeniny. Je to na den přesně kdy jsme se rozhodli postavit na vlastní nohy. ŠVAGR sice existoval již dříve od roku 1992 (tedy již je mu 31 let a pak od roku 1995 přešel pod naším vedením pod českobudějovické občanské sdružení 5P. Díky vám všem

Jaro se ŠVAGRem 2023 - objevujme Horaždovice

 19.1.2023  Kategorie: O akcích  Komentáře (0)
Je to tady jarní prázdniny se nezadržitelně blíží. Jako každý rok pro vás samozřejmě ŠVAGR chystá krásné zážitky. Tentokrát ale pro vás máme velkou novinku. Pojedeme na nové krásné místo přímo do srdce Horažďovic. Poznávat budeme město a jeho okolí a možná i trochu sebe i ostatní. Těšme se.

ŠVAGR hledá nové dobrovolníky - PŘIJĎ A STAŇ SE ŠVAGRem!

 19.1.2023  Kategorie: Ze života ŠVAGRa  Komentáře (5)
ŠVAGR se opět otevírá pro nové dobrovolníky, jedinečná šance pro všechny zajímavé lidi, stát se ŠVAGRem! Zároveň prosíme všechny naše příznivce, aby šířili nový, přiložený leták svým známým, na nástěnky, do škol, knihoven, facebookem apod. Děkujeme a těšíme se na Vás nové dobrovolníky.

ŠVAGR PF 2023

 1.1.2023  Kategorie: Ze života ŠVAGRa  Komentáře (0)
Milé děti, tety, strejdové a všichni kdo nás jakkoli podporujete a nebo jen sledujete. Přejeme vám vše nejlepší v roce 2023. Už se na vás těšíme na našich tradičních akcích. A pokud náhodou víte o někom kdo by chtěl s námi jezdit, šup sem s ním.

VELIKONOCE v Zátoni "VEJCE – 100x jinak!"

 30.3.2022  Kategorie: O akcích  Komentáře (1)
A je to tady. Po dvou leté nucené covidové odmlce, po zrušených jarňákách jsou tady konečně Velikonoce. Netradičně jedeme do Zátoně a od čtvrtka 14. 4. - do pondělí 18. 4. 2022 se máte opět na co těšit. My už se nemůžeme dočkat, tak hurá jede se na ŠVAGRa.

Drak ve Skalách již po čtrnácté!

 7.9.2021  Kategorie: O akcích  Komentáře (0)
V sobotu 11. 9. 2021 v odpoledních hodinách ožijí celé Skály (10 km od Písku, Jihočeský kraj) komunitní slavností Draci ve Skalách, která je již obvyklou událostí začínajícího podzimu. Je se opět na co těšit. Neváhejte a přijeďte.

Jak jsme prožili léto na Vysočině

 8.8.2021  Kategorie: O akcích  Komentáře (0)
Jak jsme se úžasně měli prvních 10 dní prázdnin při záchraně pomyslného retro muzea her na Vysočině v Hříběcí? No přece úžasně. Covid, necovid mněli jsme se parádně. Prožili jsme skvělé chvíle zase spolu. Přesvědčte se sami v přiložené fotoreportáži. Už se na Vás těšíme zase na podzimkách.

Stezka na Hradišti 3. díl

 7.5.2021  Kategorie: Ze života ŠVAGRa  Komentáře (0)
A do třetice všeho dobrého! Třetí díl naší ŠVAGRstezky na Hradišti je tady. Tentokrát na ptačí téma. Ten les je v každém měsíci jiný. Je fajn se pravidelně vracet. Les se probudil, jaro přišlo a svět se vrací k normálu.

Jarní stezka na Hradišti

 28.3.2021  Kategorie: O akcích  Komentáře (0)
Zima skončila a je tady čas jara. A protože ŠVAGR nezahálí, tak jsme na hradišťském okruhu zimní zvířátkovou stezku vyměnili za jarní a to tentokrát na téma kytiček. Neváhejte tedy a ten kdo se rád projde, něco se dozví a ještě si drobně protáhne tělo či mysl. Tak hurá na Hradiště.

Hurá do lesa – ŠVAGR nevydržel a řádil na Hradišti, můžete s námi i vy

 8.3.2021  Kategorie: O akcích  Komentáře (4)
My ve ŠVAGRu jsme museli zrušit už 3 ŠVAGRakce a Velikonoce 2021 budou další na řadě. Protože celoročně rádi děláme s dětmi, jsme z toho smutní, ale rozhodli jsme se s trudomyslností bojovat. Zveme vás tedy do lesa na bojovka najdete ji do 21. března na okruhu kolem Hradišťského vrch v Písku.