Jste zde: Home > Ze života ŠVAGRa

Ze života ŠVAGRa

ŠVAGR PF 2024

 31.12.2023  Komentáře (0)
Milé děti, dobrovolníci, tety, strejdové i štědří podporovatelé. Děkujeme, že jste s námi. ŠVAGR žije díky Vám všem. Z celého srdce Vám do nového roku přejeme naději, lásku, sílu a zdraví. Opatrujte své milované a také sebe.

ŠVAGR shání nové dobrovolníky - akce pro školy v knihovně

 14.12.2023  Komentáře (0)
Dnes proběhl ŠVAGR nábor dobrovolníků v písecké knihovně. Prezentaci jsme postavili na ŠVAGR fotkách z posledních akcí, aby to bylo aktuální. Kdyby vás někdo poznal, nedivte se...byli jste totiž všichni dnes dopoledne hvězdy.

ŠVAGR hledá nové dobrovolníky - PŘIJĎ A STAŇ SE ŠVAGRem!

 12.12.2023  Komentáře (5)
ŠVAGR se opět otevírá pro nové dobrovolníky, jedinečná šance pro všechny zajímavé lidi, stát se ŠVAGRem! Zároveň prosíme všechny naše příznivce, aby šířili nový, přiložený leták svým známým, na nástěnky, do škol, knihoven, facebookem apod. Děkujeme a těšíme se na Vás nové dobrovolníky.

ŠVAGR slaví 25 výročí od oficiálního založení

 2.3.2023  Komentáře (0)
Je to k nevíře, ale ŠVAGR dnes slaví oficiální 25. narozeniny. Je to na den přesně kdy jsme se rozhodli postavit na vlastní nohy. ŠVAGR sice existoval již dříve od roku 1992 (tedy již je mu 31 let a pak od roku 1995 přešel pod naším vedením pod českobudějovické občanské sdružení 5P. Díky vám všem

ŠVAGR PF 2023

 1.1.2023  Komentáře (0)
Milé děti, tety, strejdové a všichni kdo nás jakkoli podporujete a nebo jen sledujete. Přejeme vám vše nejlepší v roce 2023. Už se na vás těšíme na našich tradičních akcích. A pokud náhodou víte o někom kdo by chtěl s námi jezdit, šup sem s ním.

Stezka na Hradišti 3. díl

 7.5.2021  Komentáře (0)
A do třetice všeho dobrého! Třetí díl naší ŠVAGRstezky na Hradišti je tady. Tentokrát na ptačí téma. Ten les je v každém měsíci jiný. Je fajn se pravidelně vracet. Les se probudil, jaro přišlo a svět se vrací k normálu.

COVID nás nezastaví

 7.3.2021  Komentáře (0)
Kvůli koronaviru jsme zrušili již 3 ŠVAGRakce a Velikonoce 2021 budou další na řadě. Podzimky v Praze i jarní tábor v milované Zátoni nám moc chyběly. Všechny prázdninové dny bez ŠVAGRa jsou takové prázdné. Stýská se nám. Věříme, že bude líp. Sbalíme karavan a zase vyrazíme, snad už do Hříběcí.

Videozáznam ŠVAGR prezentace na 3.písecké PECHA KUCHA NIGHT

 15.1.2020  Komentáře (1)
V předvánočním čase, 13. prosince v pátek, Zorák prezentovat ŠVAGRa na 3.písecké PechaKucha Night s podtitulem "Šťastný a veselý". Kdo nestihl má možnost shlédnou videozáznam. Třeba oslovíme a ulovíme i nějakého nového dobrovolníka do našeho týmu, již máme nějaké rozjednané, sháníme ale dál.

ŠVAGR PF 2020

 1.1.2020  Komentáře (0)
Milé děti, tety, strejdové a všichni kdo nás jakkoli podporujete a nebo jen sledujete. Přejeme vám vše nejlepší v roce 2020. Už se na vás těšíme na našich tradičních akcích. A pokud náhodou víte o někom kdo by chtěl s námi jezdit, šup sem s ním.

ŠVAGR na 3. písecké PECHA KUCHA NIGHT

 10.12.2019  Komentáře (0)
V předvánočním čase, 13. v pátek, se bude ŠVAGR prezentovat na 3.písecké PechaKucha Night s podtitulem "Šťastný a veselý". Přijďte nás podpořit, třeba ulovíme i nějakého nového dobrovolníka do našeho týmu