Jste zde: Home

ČLOBRDO - hrou pro ŠVAGRa

 12.12.2012  Kategorie: Dárci a finance  Komentáře (0)
Dalším studentským projektem na podporu ŠVAGRa ve spolupráci s Ekonomickou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovocích budou malý turnaj v oblíbené hře "Člověče, nezlob se" v aule Bobík a to 17.12.2012 od 19:00. Všichni jste srdečně zváni.

TANEČNÍ MARATON - "Eine Schöne Lambáde" pro ŠVAGRa

 12.12.2012  Kategorie: Dárci a finance  Komentáře (0)
Zveme vás na večer plný tance a zábavy pro podporu ŠVAGRaktivit, který se uskuteční 12.12.2012 v 18:00 v aule hostelu Bobík v Českých Budějovicích. Večer bude probíhat pod taktovkou tanečních mistrů, manželů Schönových. Projekt je ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích.

Miss Jihočeské univerzity - pro ŠVAGRa

 7.12.2012  Kategorie: Dárci a finance  Komentáře (0)
Přijďte se podívat na historicky první ročník Miss Jihočeské univerzity! Čeká Vás příjemný galavečer s lehkým nádechem Jamese Bonda, zajímavý hosté, zábavný program a hlavně volba největší krásky na škole!:-) Výtěžek z celého večera poputuje činnost ŠVAGRa. Na tomto projektu spolupracujeme s JČU.

Geocaching aneb najdi si svou Švagrkešku!

 7.12.2012  Kategorie: O akcích  Komentáře (1)
Podobně jako v předešlých letech, tak i letos jeli dobrovolníci občanského sdružení ŠVAGR na Mikuláše v termínu 30.11 – 1.12.2012 za dětmi do Dětského domova v Písku. Protože jsou v domově už převážně děti starší řekli jsme si, že ho pojmeme trochu více „akčněji“. Hledali jsme v Písku kešky.

Vánoce a Silvestr se ŠVAGRem, tentokráte v zemi vycházejícího slunce

 30.11.2012  Kategorie: O akcích  Komentáře (2)
Jako každý rok, i letos o Vánočních prázdninách zavítáme do cizí země, abychom se dozvěděli něco o tamních zvycích, tradicích, historii a kultuře. Tento rok máme namířeno přímo do Japonska. Dozvíme se možná něco o této zemi, japonštině, origamech, aikido, umění samurajů, sushi, japonském čaji ...


Jak na tyto ŠVAGR stránky

Nacházíte se na stránkách Občanského sdružení ŠVAGR, které byly spuštěny 5.4.2007. Na těchto stránkách najdete pokus o prezentaci naší činnosti + velké množství dalších užitečných funkcí např. aktuality + jejich archiv, informace o ŠVAGRu, historii ŠVAGRa, velkou fotogalerii našich akcí, video reportáže, možnost pomoci, či mailing list pro zasílání aktuálních informací na vámi zadaný mail. Novinkou je RSS technologie či snadné vyhledávání v obsahu stránek. Těšíme se na vaše reakce a podněty v Chatu.

 

Pro ty mladší nabízíme také částečnou prezentaci vybraných informací na FACEBOOKu