Jste zde: Home

Draci ve Skalách již popáté

 7.9.2012  Kategorie: O akcích  Komentáře (2)
Slavnost Draci ve Skalách se uskuteční v sobotu 15. 9. ve Skalách a Budičovicích u Protivína. Těšit se můžete na dračí průvod, dudáckou muziku, pohádku O Bajajovi, pohádkovou hostinu a ohnivou šou a nově možná také na večerní dračí tancovačku.

Slámování 2012 - pozvánka na akci

 27.7.2012  Kategorie: O akcích  Komentáře (0)
V termínu 17.-19.8.2012 se koná komunitní akce Slámování v naší milované Červené Řečici. Jedná se o pohodovou letní akci určenou pro všechny, kteří si rádi vyzkouší něco nového. I na letošním 16.ročníku se naši dobrovolníci a mládežníci podílejí. Jste srdečně všichni zváni.


Jak na tyto ŠVAGR stránky

Nacházíte se na stránkách Občanského sdružení ŠVAGR, které byly spuštěny 5.4.2007. Na těchto stránkách najdete pokus o prezentaci naší činnosti + velké množství dalších užitečných funkcí např. aktuality + jejich archiv, informace o ŠVAGRu, historii ŠVAGRa, velkou fotogalerii našich akcí, video reportáže, možnost pomoci, či mailing list pro zasílání aktuálních informací na vámi zadaný mail. Novinkou je RSS technologie či snadné vyhledávání v obsahu stránek. Těšíme se na vaše reakce a podněty v Chatu.

 

Pro ty mladší nabízíme také částečnou prezentaci vybraných informací na FACEBOOKu