Jste zde: Home > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Jméno:
Nadpis:
Text:
Opište prosím číslo z obrázku:
 Opište číslo 3:
 
 
číslo:

Jméno: Vinca
Datum: 9.9.2007 15:04
IQ test

Ahoj, tady mas ten odkaz na ten IQ test, tak si ho zkus a dej me vedet. http://cz.iq-test.eu/?d=325
Jméno: Teta Madlenka
Datum: 29.8.2007 23:16
Pro Ivana

Nazdar Ivane.Taky na tebe mooc vzpominam.byl to vydarenej tabor..at se ti dari...Madlenka
Jméno: mojda
Datum: 20.8.2007 16:00
Slámování - výhrady

Tak to se tedy omluvám a velmi chválím za předchozí ročníky:Díky
Jméno: Zorák
Datum: 20.8.2007 12:01
Re: Slámování

Od letošního roku nejsme hlavní pořadatelé Slámování, jsme jen výkonná síla pro realizaci celé akce, proto veškeré výhrady na programovou skladbu pište na www.slamovani.cz do kolonky "napište nám vaše názory a podněty na letošní ročník". Pochvaly za předchozí ročníky a částečně i za následující však rádi zde uvítáme.
Jméno: mojda
Datum: 19.8.2007 18:39
Slámování

Dobrý den,rád bych se vyjádřil k letošníml Slámování. Přes den dobrý, ale to co bylo v sobotu večer,to jsem nevěřil. jak můžete dát do tohoto prostoru Kiss rev.? Kdyby alespoň uměli hrát!!! A co ten "skluz",to jste snad nemohli myslet vážně?? Už nikdy nejedu!!
Jméno: Ivan
Datum: 18.8.2007 18:29
Ivaneček

Ahoj Lumire pozdravuj tetu Madlu řekni ji že ji mam moc rád,ahoj odepiš Ivan
Jméno: Ivan
Datum: 18.8.2007 18:26
Ivanek

Ahoj Baro přejem ti hezkej pozdrav ze Žichovce,moc na tebe myslim piše tvuj milaček Ivan,ahoj odepiš
Jméno: Doskocilka
Datum: 10.8.2007 19:45
AKTUALITA Z HRIBECI

Aktualita z Hribeci:
Arnost po odjezdu ze zakladny navstivil svoji starou tetu Kroupovou, vypil povinnou kavu, snedl kolac a trpelive odpovidal na vsechny jeji dotazy. Zde je jeden z nejzajimavejsich:
Co ste to tam u nas na ty louce vcera vyvadeli? Ten vlasatej stal na staflich, deti lezely na zemi a von na ne furt kricel ze neco delaji spatne, ze lezi nakrivo, at se uhnou.... No ja sem si rikala, chudaci deti! Tak na ne rval...... ja uz jsem si rikala ze tam na nej dojdu at jim da pokoj.
Jméno: Příbuzní bez medvědů
Datum: 9.8.2007 10:48
Komu není pomoci

Milé děti, nepřijedem. Nemůžem. Avšak přesto bychom chtěli pozdravit především Niky Vitažená a Boris Hnědý. Dost nás mrzí,že přijdeme o exluzivní nabídku mazlení v mechu, ne snad, že bychom ho na stinných místech naší zahrady-především pod kolnou v trávě, kterou nikdo neseká, neb kosa, co visí z polopobitých dvířek kolny, je zrezlá-neměli dosti, ovšem komu se chce jen tak se mazlit v mechu beze strachu, když zrezlá kosa může kdykoli spadnout a někoho z nás seknout, ba co hůř-zašpinit. Jo Jo,jak by nám bylo u vás krásně! Tak jsme se chtěli teda aspoň zeptat, zda se dá malinová bomba objednat jako na dovezení, třeba jestli tam nemáte nějákéhó kurýra, co by nám ji dovez? No nic, milé děti, budem muset končit, musíme uklidit do nákup do lednice, vono aby se nám ty lednáčci neroztekli, víme?
Jméno: Michaela Tamayo
Datum: 2.8.2007 19:17
Ahoj Vsem Svagrum po hooooodne dlouhe dobe

Ahoj Vsem, je to uz hodne dlouha doba co jsem svami byla na taborech, byly super a jak je videt stale jsou. Mam moc velkou radost a preji vam vsechno nej, at se dari. Michela Tamayo z Plzne